Донеччина. Харківщина. Черговий робочий візит.

Донеччина. Харківщина. Черговий робочий візит.
Провів оперативні наради з керівництвом Національна поліція України регіонів та Східного територіального управління Національна гвардія України.
Розставили акценти: безпека громадян, документування воєнних злочинів росіян, ліквідація окупантів.
Від цих компонентів залежить не лише успіх на фронті, а й загалом безпекова ситуація в країні.
Також відзначив кращих співробітників системи МВС. Нагороди отримали нацгвардійці, рятувальники, поліцейські та прикордонники. Хлопці й дівчата несуть службу на найгарячіших напрямках фронту.
І несуть її з гідністю та з честю.
Серед них:
– захисник Азовсталі, оперативник Святослав Єрмонов, який 5 місяців провів в російському полоні, а після повернення додому та реабілітації знову став у стрій;
– спецпризначенці КОРДу, які спільно з військовими та «Білими Янголами» проводять справжні спецоперації з евакуації цивільних із лінії боїв;
– нацгвардієць – офіцер 5 Слобожанської бригади Володимир Синицький, який з побратимами обороняв напрямок Пришиба, потім брав Балаклію, зайшов аж за Лиман. Далі воював на Кремінній. У грудні отримав осколкове поранення. Прилетіло від ворожого танка.
Нагородив також бійців батальйону «Луганськ-1» імені Героя України Сергія Губанова. Добровольчий підрозділ брав активну учать в оборонних та наступальних операціях на рідній Луганщині й в Харківській області. Наразі вони є частиною штурмової бригади «Лють» і готуються звільняти рідні міста.
Отримали відзнаки й військовослужбовці Державна прикордонна служба України Руслан Мазур та Максим Рашевський, які під шквальним вогнем противника врятували життя побратимів. Капітан Мазур під час бойового зіткнення був поранений, але забезпечив відхід своєї групи у безпечне місце.
Важливо бачити очі незламних людей, які щодня ризикують своїм життям в найгарячіших точках. Багато з наших героїв втратили свої домівки, рідних, але продовжують віддано нести службу, протистояти ворогу та рятувати громадян.
У взаємодії всіх служб, у постійній координації ми виб’ємо ворога з нашої землі. Та забезпечимо безпеку на звільнених територіях.
Слава Україні! 🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.