Лишилися лічені години: приготуватися усім! Путін віддав наказ! Деталі!

Останнім часом командування РФ розпочало підготовку військових до чергової спроби наступу на Херсонську область. Готовими до цього російські окупанти можуть бути вже 8-10 серпня. 

Про це в ефірі одного з каналів розповів військовий оглядач Денис Попович.

Експерт прогнозує, що російським окупантам не вдасться успішно атакувати Збройні сили України на правобережжі Херсонщини.

“Для мене велика загадка, яким чином вони збираються атакувати наші війська на правобережжі Херсонщини, якщо у них могли виникнути проблеми при обороні”, – заявив експерт.

Також він нагадав, що наступальні дії вимагають більшої кількості боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів і евакуації поранених.

“Буде багато 200-х, 300-х. А як це можна буде здійснювати, коли у тебе за спиною розбиті переправи? Що саме вони там хочуть робити – покаже час”, – сказав Попович.

Він прогнозує, що готовими до наступальних дій російські війська можуть бути вже у найближчі дні, 8−10 серпня.

Напередодні в британській розвідці повідомили, що війна в Україні скоро увійде в нову фазу, з важкими боями вздовж лінії фронту протяжністю близько 350 кілометрів, що тягнеться на південно-західному напрямку від околиць Запоріжжя до Херсона, паралельно річці Дніпро.

Нагадаємо, раніше радник голови Офісу президента України Олексій Арестович розповів, що російські війська стягнули на південь України понад 30 батальйонно-тактичних груп. Таким чином, за словами Арестовича, окупанти готуються проводити наступ на Кривий Ріг та Миколаїв. Радник голови Офісу президента зазначив, що російські військові отримали завдання бути повністю готовими до наступу до 6 серпня. Однак, як ми бачимо, підготовку росіяни провалили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.