Йому складно команда Потапа благає його повернутись до України але зірка відмовляється

Підопічні Потапа благають його і Настю Каменських повернутися до України: “Немає нічого, що йому заважає”

Відомий український виконавець Позитив розповів, як він спілкується з Потапом, поки той знаходиться за кордоном та що думає про його втечу з України.

За офіційною версією Потап та Настя Каменських опинилася в Іспанії задовго до початку повномасштабної війни. І хоча російська федерація ще тільки планувала вторгнення, українці, які розуміли, що на них чекає війна, вже активно критикували знаменитостей за ганебний вчинок.

Як з’ясувалося пізніше, Потапу та Насті довелося перечекати в Іспанії не тиждень чи два, а вже півроку. Імовірніше за все їм доведеться залишатися там до зими, а можливо і довше.

І поки щодо Насті думки в аудиторії розходяться, адже вона жінка, Потапа сильно критикують, і не тільки серед глядачів, але і його колеги.

Підопічні Потапа благають його і Настю Каменських повернутися до України

Нещодавно колишній підопічний Потапа Позитив дав ексклюзивний коментар Славі Дьоміну щодо втечі свого патрона до Іспанії. Завгородній зізнався, що Олексій немає поняття, як насправді страшно в Україні. І ба більше, підкреслив, що той насправді не має ніяких причин залишатися в Іспанії і може в будь-який момент повернутися на батьківщину.

І поки його колеги та друзі просять його це зробити, він все ніяк не може на це наважитися.

“Я не єдиний його друг, який про це йому говорить. Дуже багато, з ким я спілкуюся, з людьми, які тут, звісно, ​​кожен йому каже. Але мені здається, що дуже складно йому. Тому що немає нічого, що може завадити цьому, заїхати”, — зізнався молодий артист. Тим не менш, Олексій Завгородній дав зрозуміти, що дуже сумнівається щодо того, що Потап та Настя все ж таки наважаться повернутися до України у воєнний час.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.