Ані Лорак залишила єдину дочку екс чоловікові Налчаджиоглу? У софії тепер нова сімя

Дочка Ані Лорак назавжди залишиться з батьком? Співачка покинула дитину на Мурата і не виходить на зв’язок

Відома російська співачка Ані Лорак роками не залишала дочку Софію з екс-чоловіком Муратом Налчаджиоглу надовго. Але все змінилося з початком війни

Знаменита російська співачка українського походження Ані Лорак народила у шлюбі з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу прекрасну доньку Софію. Дівчинка росла у повній сім’ї, аж допоки виконавиця не дізналася про числені зради чоловіка, шлейф доказів яких тягнувся аж до соціальних мереж.

Ані Лорак покинула дитину на Мурата Налчаджиоглу

Згодом їм вдалося організувати зустрічі на вихідних, а також дзвінки перед походом до школи. Мурат обожнює говорити з Софією по відеозв’язку і робить це кожного дня.

Втім, нещодавно в нього з’явилася ексклюзивна можливість провести з дочкою місяці, як у старі добрі часи. Дівчинка приїхала до батька, і гостює у нього до цього дня. Чи збирається Лорак забирати дитину достовірно невідомо, все ж таки зараз вона знаходиться у здоровій обстановці.

Так, разом з її батьком живе його наречена Лілія та майбутня падчерка, з якою дівчинка добре ладнає.

Подейкують, що Ані Лорак втекла з російської федерації у перші дні повномасштабної війни, боючись за свою безпеку. Спочатку артистка переховувалася в Арабських Еміратах, але згодом її слід зник. Дитина була відправлена до батька приблизно у той самий період. Насправді, це вельми незвичайне вчинок, адже Кароліна ніколи не залишала свою дитину на довгий проміжок часу. Хтозна, що її наштовхнуло на рішення залишити Софію разом з іншою сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.