“20 днів боровся за життя”: відійшов у вічність один з найкращих дитячих неврологів України Павло Ковальчук

На превеликий жаль сьогодні обірвалося життя молодого лікаря Павла Ковальчука. Він став 27 загиблим внаслідок ракетних обстрілів у Вінниці, яких завдала російська федерація 14 липня.

Павло був одним з найталановитіших дитячих неврологів України. Він мужньо боровся за своє життя протягом двадцяти днів, після рашистського теракту у Вінниці 14 липня, але численні опіки та поранення виявились дуже важкими.

Про це повідомив очільник Вінницької ОДА Сергій Борзов:

“Не стало лікаря Павла Ковальчука…
20 днів боролись за його життя після рашистського теракту у Вінниці 14 липня… Опіки та поранення виявились надто важкими.

Вічна та світла пам’ять…”

Нагадаємо, що 14 липня Павло Ковальчук був на робочому місці. Внаслідок ракетного обстрілу приміщення діагностичного центру вигоріло вщент. Павлові пощастило вийти з палаючого кабінету за допомоги перехожих він дістався до Станції Швидкої Допомоги де він отримав знеболення і був доставлений до реанімації МКЛ ШМД №2, де отримав першу невідкладну допомогу, звідки й був переведений в опікову реанімаційну Пироговської лікарні.

Згодом Павла перевели на лікавання у Львів, а потім у Краків. На жаль, попри всі старання лікарів Павла не вдалося врятувати, його стан був дуже важким.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.