Молода дружина Комарова підігріла чутки про вагітність: приховує значний животик

Українська модель і телеведуча Олександра Кучеренко за останні пару років встигла закохати тисячі шанувальників. Дівчина стала знаменитою завдяки титулу “Міс Україна-2016” і, звичайно, шлюбу з ведучим шоу про подорожі “Світ навиворіт” Дмитром Комаровим. Багато шанувальників вже не можуть дочекатися, коли кохана парочка повідомить радісну новину про поповнення в сім’ї. І ось здається, дівчина дала їм надію!

Так, у Instagram Stories дружина Комарова опублікувала фото, зроблене після зйомок програми “Ранок у великому місті”, де вона є однією з рубрик. Перед об’єктивом камери Олександра позувала у брючному костюмі чорного кольору з незвичайним піджаком, який приховує особливості її фігури.

Прихильники не звикли бачити телеведучу в одязі вільного крою. Саме тому таке вбрання Кучеренко викликає підозру у можливій вагітності телеведучої.

Нагадаємо, Олександра Кучеренко молодша за свого чоловіка на 15 років. Пара оголосила про свої стосунки лише після весілля, яке, до речі, теж провели таємно від ЗМІ. До речі, дівчина відмовилася брати прізвище Дмитра Комарова.

“Я залишилася Олександрою Кучеренко. Це моє прізвище, – повідомила дівчина. – Ми разом ухвалили таке рішення”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.